FAQ

Kto może wypożyczyć busa?

Z naszej oferty wynajmu może skorzystać każdy. Proponujemy usługę wypożyczenia pojazdu wraz z kierowcą, który posiada stosowne uprawnienia do prowadzenia samochodów przeznaczonych na więcej niż 8 osób. Umożliwiamy wynajem także limuzyny marki Mercedes – na 4 osoby – z usługami kierowcy, co stanowi bardzo dobre rozwiązanie w przypadku przewozu VIPów i klientów oraz partnerów biznesowych rangi Premium.

Czy wynajmują u Państwa pojazdy firmy, czy klienci indywidualni?

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Z oferty korzystają najczęściej organizatorzy wycieczek, biura podróży, instytucje użytku publicznego, a także szereg firm prywatnych i państwowych. Jednak umożliwiamy skorzystanie z usług, również prywatnym osobom.

Czy realizują Państwo transport gości weselnych?

Tak. Wynajem autokaru bądź busa może być realizowany jako transport ślubnych gości. W zależności od liczby uczestników polecić możemy pojazdy przeznaczone na więcej niż 20, 30 lub 40 gości. Możemy także zaproponować transfer lotniskowy, dowóz pracowników na imprezy integracyjne, transport uczestników na konferencje, obsługę pielgrzymek, wycieczek klasowych, itp.

Jakie pojazdy można wynająć?

Proponujemy wynajem przede wszystkim busów oraz autokarów. W naszej flocie znajduje się także auto osobowe – limuzyna Mercedes AMG S-klasa. Pragniemy poinformować, że wszystkie pojazdy w naszej flocie posiadają aktualne przeglądy techniczne i są gotowe do wyruszenia.

Jakie autokary i busy można u Państwa zarezerwować?

Wśród pojazdów dostępnych na wynajem znajdują się wysokiej klasy pojazdy marki Mercedes, Setra, Iveco, Van Hool. Dajemy możliwość rezerwacji samochodów do przewozu od 4 do 49 osób (posiadających dodatkowe miejsca dla kierowcy bądź kierowców).

Jak ustalana jest cena wynajmu?

Całkowity koszt uzależniony jest od kilku czynników, a mianowicie: modelu wynajętego pojazdu, okresu użytkowania, przejechanej trasy. Szczegóły zawsze ustalamy indywidualnie, a dla naszych stałych klientów przewidujemy możliwość negocjacji cen.

Jakie formy płatności Państwo respektują?

Przyjmujemy płatności przelewem oraz zapłatę gotówką.

Czy wystawiają Państwo faktury?

Tak. Na życzenie Klienta możemy wystawić fakturę.

Czy wynajmują Państwo pojazdy tylko na krajowych trasach?

Nasza warszawska firma oferuje przede wszystkim wynajem pojazdów na terenie kraju. Istnieje jednak możliwość rezerwacji autobusów i busów na trasach międzynarodowych. Aby wyjechać naszym pojazdem za granicę muszą Państwo posiadać naszą zgodę, dlatego konieczne jest poinformowanie o takim zamiarze jeszcze przed wynajęciem pojazdu.

Czy pojazdy posiadają ubezpieczenia?

Tak. Nasze pojazdy posiadają wszystkie niezbędne ubezpieczenia, a firma dysponuje zezwoleniami na świadczenie usług w zakresie przewozu osób.

Jakie udogodnienia mają zagwarantowane pasażerowie?

Proponujemy wynajem pojazdów w różnym standardzie – w zależności od modelu i marki. Wszystkie jednak posiadają wygodne siedzenia z regulowanym oparciem, ogrzewanie i klimatyzację bądź nawiew, obszerne luki bagażowe, odtwarzacze DVD. W przypadku dużych autokarów w pojeździe znajdują się także toalety i barki lub lodówki. Większość naszych pojazdów posiada także przyciemniane szyby.

Czy Państwa autokary są dostosowane do usług pilota?

Tak. Autokary zaopatrzone są w odpowiednio rozlokowane głośniki oraz mikrofon. Dzięki temu podczas wycieczki, możliwe jest opisywanie trasy i przedstawianie programu wyprawy przez pilota.

Czy można wynająć więcej niż jednego busa?

W przypadku większych zleceń możliwe jest wypożyczenie kilku busów, a nawet kilku autokarów.

Jak można dokonać u Państwa rezerwacji?

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny na numer stacjonarny: 22 848 09 09 lub komórkowy: 602 21 95 95. Istnieje także możliwość zarezerwowania pojazdów drogą mailową: biuro@gamaxi.pl. Prosimy o podanie modelu pojazdu jaki Państwa interesuje, liczby przewożonych osób, planowanego terminu przejazdu oraz trasy.